نرم افزارهای تحت وب

امروزه استفاده از نرم افزارهای اتوماسیون در شرکت های بزرگ و حتی کوچک اجتناب پذیر است. یکی از فعالیت های اصلی شرکت نوین فناوران نیلی، ارائه مشاوره و طراحی نرم افزارهای تحت وب جهت نظامند کردن هرچه بیشتر فرایندهای داخلی و بیرونی شرکت ها (ارتباط با نمایندگان، دریافت سفارش، مدیریت کارمندان، ثبت گزارش، مدیریت مرخصی ها و…) است.

نرم افزارهای شرکت نوین فناوران نیلی کاملا اختصاصی و مطابق رویه های شما طراحی خواهند شد. جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان، با ما در تماس باشید.

طراحی وبسایت

در دوره تکنولوژی، کسب و کاری که یک پایگاه تحت وب برای معرفی خود نداشته باشد انگار وجود خارجی ندارد! از پتانسیل گوگل غافل نشوید، همه ابتدا آنجا به دنبال محصول یا خدمت مورد نظر خود میگردند.

شرکت نوین فناوران نیلی با تجربه بالا در طراحی انواع سایت های شرکتی، فروشگاهی و… آمادگی دارد تا متناسب با نیاز شما در سریع ترین زمان و بهترین کیفیت با قیمتی رقابتی وبسایت شما را طراحی نماید. جهت دریافت مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.

ربات های تحت وب

همانند ربات های سخت افزاری، ربات های نرم افزاری هم در حال تکامل اند. این ربات ها میتوانند کارهایی مانند جمع آوری اطلاعات، تحلیل محتوا، انجام کارهای تکراری و… با سرعتی بسیار بالا برای شما انجام دهند. در شرکت های خدمت محور، گاه یک ربات نرم افزاری میتواند کار چندین کارمند را انجام بدهد و صرفه جویی چشمگیری در هزینه ها ایجاد کند. ربات های تلگرامی و اینستاگرامی از این نوع ربات ها هستند.

با استفاده از مشاوره رایگان ما متوجه شوید که ربات های نرم افزاری چه مزیت های مثبتی برای شما خواهند داشت.

توانمندی های ما

برنامه نویسی اختصاصی تحت وب ( php & css & javascript)
وردپرس
جوملا
jQuery
فتوشاپ

ویژگیهای متمایزکننده ما

 • پشتیبانی مسئولانه

  پیشتیبانی فنی خدمات ارائه شده در سریعترین زمان ممکن ارائه خواهد شد. صحت عملکرد پروژه های اجرا شده از نظر فنی مادام العمر گارانتی میشود.

 • طراحی واکنشگرا

  تمامی خدمات ارائه شده به صورت واکنشگرا طراحی میشود. به گونه ای که در انواع صفحات نمایشگر، گوشی و تبلت به درستی نمایش داده شود.

 • قابلیت سئو

  در صورتی که نیاز داشته باشید وب سایت شما در گوگل دیده شود، ما مقدمات یک سئو خوب را برای شما ایجاد میکنیم و به صورت رایگان سایت شما را در گوگل ثبت میکنیم همچنین مشاوره های لازم برای ارتقا رتبه به صورت رایگان در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

درباره ما

فعالیت شرکت نوین فناوران نیلی یزد به شماره ثبت ۱۸۲۶۶ و شناسه ملی ۱۴۰۰۸۲۲۲۶۲۳ در سال ۱۳۹۳ با طراحی سایت دو زبانه شرکت تدارک صنعت پویان فعالیت خود را آغاز کرد. در طی چندین سال اعضای تیم در زمینه های مختلف از جمله طراحی سایت های فروشگاهی، طراحی نرم افزارهای تحت وب و پیاده سازی ربات های مختلف و همچنین ربات های تلگرامی به کسب تجربه پرداخت.  و در اوج بلوغ فنی، شرکت نوین فناوران نیلی در سال ۱۳۹۷ تاسیس گردید و فعالیت خود را در قالب شرکت فناور آغاز نمود.

تماس با ما

 • تلفن تماس

  ۰۳۵-۳۸۳۳۰۰۴۳

 • همراه

  ۰۹۹۲۱۱۸۷۶۸۱

 • آدرس

  یزد، بلوار شهید احمد دشتی، کوچه ۶۴ چهارمین ساختمان سمت چپ، طبقه همکف

 • کد پستی

  ۸۹۴۹۳۴۹۹۴۹

درخواست مشاوره رایگان

1 + 0 = ?